כללי

מתקני מים לבית או לעסק – על החשיבות של סינון מי שתייה

מתקני מים לבית או לעסק - על החשיבות של סינון מי שתייה

אין ספק כי מתקני מים לבית או לעסק יכולים לתרום המון לאיכות מי השתיה שלכם. אף אחד לא היה רוצה לשתות קפה בניחוח כלור, או לחילופין, להתפנק בכוס שוקו עם חלקיקי חול. לכן רק הגיוני להשקיע במי השתיה בבית או בעסק שלכם, מאחר והדבר יכול לתרום המון לרמת החיים שלכם ושל העובדים שלכם. היום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות טיהור וסינון מים לבית או לעסק, המאפשרות לכל אחד ליהנות ממים באיכות גבוהה יותר, ללא חלקיקי כלור, מתכות כבדות, שאריות של חלודה, כימיקליים וכדומה.

אנו בחברת MIZU נשמח לספק לכם מתקני מים לבית או לעסק, העומדים בדרישות התקן הישראלי. מתקני המים שלנו מאפשרים לכל אחד ליהנות ממי שתיה באיכות הגבוהה ביותר לפי מדד ה- TDS. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, במטרה להבטיח לכם מי שתיה איכותיים יותר, ללא טעם או ריח מוזר.

מתקני מים לבית או לעסק – מדוע כדאי להקפיד על כך?

חשוב להבין כי אנו חיים במדינה חמה, לכן יש צורך להקפיד על שתיה מרובה של מים, במיוחד בעונת הקיץ. אך מי שינסה לשתות מים מהברז, עלול לגלות להפתעתו מים באיכות ירודה במיוחד. לא מעט אזורים בארץ סובלים ממים בעלי רמות גבוהות של אבנית, דבר שעלול לפגוע בטעם המים ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים למכשירים החשמל. כדאי לדעת כי האבנית מקצרת משמעותית את אורך החיים של מכונות כביסה, מדיחי כלים, קומקומים חשמליים, דוד חשמלי וכדומה. מעבר לכך, כדאי לדעת כי האבנית הופכת את המים ל"קשים" יותר, דבר שמתבטא בעור יבש ושיער יבש לאחר המקלחת. אך מי שיקפיד על התקנת מערכת מתאימה לסינון וטיהור מים, יוכל ליהנות ממים "רכים" יותר, שישמרו על העור והשיער שלו. בנוסף, יש לזכור כי מערכת מסוג זה תשדרג משמעותית את מי השתיה שלכם, תהפוך את הקפה של הבוקר למפנק יותר וכמובן תמנע טעם לוואי במרקים ובתבשילים.

החשיבות של מתקני מים לבית או לעסק מתקני מים לבית או לעסק - על החשיבות של סינון מי שתייה

מים שאינם מסוננים עלולים להכיל חיידקים ומיקרו אורגניזמים שונים, העלולים לפגוע לכם בבריאות. אומנם בארץ נעשה סינון ראשוני למי הברז, אך לא תמיד סינון זה מספיק, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים. בחלק ניכר מהמקרים המים מכילים שאריות של כלור, רעלנים, חול, כימיקליים שונים, עופרת וכמובן אבנית. אומנם ניתן לרכוש שישיות של מים מינראליים בסופר, אך אין ספק כי הפתרון הנוח והמשתלם ביותר, יכלול התקנה של מערכת ייעודית לסינון וטיהור מים. מומלץ להשקיע במערכת המתחברת לברז או ישירות לצינור המוביל מים לדירה או לעסק שלכם, על מנת להבטיח לכם מים נקיים ומסוננים בכל רגע נתון.

אנו בחברת MIZU נשמח לספק לכם מבחר רחב של פתרונות לסינון וטיהור מים לצרכים ביתיים או עסקיים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.