כללי

שמירה על איכות המים – 5 טיפים

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות הגדולה של מים מטוהרים, צלולים וטעימים בחייהם. בהתאם, ניתן לראות עלייה ניכרת ברכישת קולרים למוסדות חינוכיים, ציבוריים, משרדים וחברות וכן שימוש בברים רצפתיים, משקורים, מטהרי מים, מערכות תת כיוריות ומערכות אוסמוזה הפוכה. במאמר זה נספק לכם טיפים שעיקרם שמירה על איכות המים בחייכם. מסנן מים

טיפ 1 – הכירו בתפקיד החשוב של המים בחייכם 

המים מרכיבים שני שליש מגוף האדם והפעולות הבסיסיות שלנו מערבות מים בדרך זו או אחרת, אם כשתייה ואם למטרת שטיפה או בישול. מסיבה זו קיימת חשיבות גדולה מאוד לאיכות המים בהם אנו משתמשים. בשנת 2012 ארגון הבריאות העולמי הודיע כי יש קשר בין בריאות הציבור לאיכות המים שהוא שותה. מים שאינם מטוהרים/ מסוננים כהלכה יכולים להכיל פסולת רבה ולהיות מקור להעברת חיידקים, טפילים ווירוסים או חומרים כימיים רעילים ובכך לגרום למחלות ודלקות שונות הגוף האדם. 

טיפ 2 – זכותכם לדעת מה אתם שותים- בידקו זאת!

חשוב להבין שהאיכות של המים אותם אתם שותים משפיעה במידה ניכרת על הבריאות שלכם ואיכות חייכם. נכון להיום יש כל אזרח ואזרח במדינת ישראל את הזכות לקבל מידע אודות איכות מי השתייה מהרשות הציבורית. אבטחת איכות מי השתייה שלנו חיונית להבטחת הבריאות שלנו. 

טיפ 3 – אל תתפשרו על מים נקיים – מתייעצים אל מול מומחים

נקודה חשובה נוספת היא בחירת שיטת טיהור המים בה מעוניינים. יש אנשים שבוחרים ליהנות ממי שתייה צלולים ואיכותיים באמצעות שיטת הסינון של האוסמוזה ההפוכה ובוחרים בהתקנת מערכת אוסמוזה הפוכה של 3-6 שלבים בקו הצנרת מתחת לכיור. אחרים בוחרים מיני בר. אפשרות נוספת היא מערכת מים כיורית משולבת אשר מספקת גם מים חמים וקרים וגם מכילה מנגנון ייעודי מיוחד שתפקידו הוא לטהר את מי השתייה. באם מדובר על מוסדות שונים או חברות ומשרדים, העדפה היא לקולר אשר מאפשר מים מצוננים ומסוננים או בר מים אותו קל להניח על השיש. בכדי לדעת מה האפשרות המתאימה ביותר למטרה שלכם, מומלץ להתייעץ אל מול מומחים בתחום.

טיפ 4 – טכנולוגיות חדישות של סינון – וודאו שאתם קונים מוצר UP TO DATE

משנה לשנה הטכנולוגיה מתפתחת ומאפשרת לכל אחד מאיתנו ליהנות מסינון המים בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות והפקת מים נקיים איכותיים אשר יהיו בריאים לגופינו. חשוב לא להתפשר על מערכת הסינון אותה בוחרים משום מגבלות תקציביות, אלא לברר מהי גמישות התשלומים ולבחור בטוב ביותר. 

טיפ 5 – הקפידו על תחזוקה

אין טעם להזמין מתקן או מערכת מסוימת לסינון מים אם אינכם מתחזקים אותה כראוי. ניסויים שנערכו על מערכות שונות בהן לא החליפו מסנן, נורה וחלקים אחרים בזמן הובילו למסקנה, שהמים במכשיר הסינון לא היו איכותיים משום שהמסנן כבר לא הצליח לסנן את כל הלכלוך. לכן, קיימת חשיבות גדולה לתחזוקה מוקפדת של הסננים וחלקים נוספים באותו מכשיר בו בחרתם לטיהור המים. מסנן מים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.