כללי

יתרונות שתייה מרובה של מים לחיים בריאים

בעשור האחרון נראה שבכמעט כל בית בישראל קיים מיני בר או מערכת מיוחדת אחרת שבה מותקן פילטר לסינון מי הברז ועיקרה סינון וטיהור מי שתייה. במאמר זה נספק לכם מידע אודות היתרונות המרובים של מים נקיים וצלולים. התחילו לקרוא.

קצת אודות מים

מים מהווים את אחד הרכיבים החשובים ביותר לגוף האדם. מעל שמונים אחוזים מתכולת תאי המח של כל אחד מאיתנו מורכבים ממים וכ- 75% מתכולת כל תא ותא בגופינו הם מים. כל אלו מובילים למסקנה ששתיית מים קשורה קשר ישיר והדוק לחיים בריאים ולאיכות החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. אך מה קורה אם המים אינם טעימים, כשהריח שלהם בעייתי וכאשר אתם חשים או חוששים שאתם שותים מים מלוכלכים? כאן נכנסים לתמונה כל אותם עזרים לסינון וטיהור מי השתייה בדמות מסנני אוסמוזה הפוכה, מטהרי מים, מערכות תת כיוריות, קולרים, מיני ברים וברים רצפתיים.

יתרונות שתיית מים נקיים

  • עיכול – המים עוזרים לתהליכי העיכול ולכן פעמים רבות ממליצים לשתות כוס או שתיים של מים בעת קימה בבוקר וטרם ארוחת הבוקר.

  • חידוש – מים תורמים במידה רבה להתחדשות של כל התאים והרקמות שלנו.

  • ניקוי – מים תורמים רבות לניקוי הגוף מכל מיני רעלים ופסולת.

  • מניעת התייבשות – שתיית מים עוזרת במניעת מצבי התייבשות אשר מובילים לסימפטומים של כאבי ראש וצרבות.

  • מניעת תהליכי הזדקנות – המים עוזרים במידה רבה בכל הקשור אל הגברת הלחות בעור ועל ידי כל הם מעכבים במידה רבה תהליכי הזדקנות ומאפשרים לעור שלנו להיראות קורן (מניעת מראה עור יבש).

  • אלסטיות – שתיית מים עוזרת להפחתה של התכווצויות שרירים ומשפרת את הגמישות של השריר במהלך פעילות גופנית.

  • הפחתת עייפות – שתיית מים נקיים עוזרת בהפחתת העייפות לאורך היום. 

  • ויסות טמפרטורה – שתיית מים עוזרת במידה רבה לוויסות של הטמפרטורה בגוף האדם.

איכות חיים גבוהה – מקפידים על שתיית מים נקיים

נכון לשנת 2021 רוב האנשים מודע לכך שמי הברז בעייתיים, הן מבחינת טעם, ריח ורכיבים שונים. כיוון שאיכות חיינו מושפעת ממה שאנחנו שותים ואוכלים חשוב להקפיד על שתיית מים נקיים, מים שעברו סינון וטיהור. מים מסוננים נקיים חשובים לא רק לשתייה ישירה, אלא גם לבישול בריא של מאכלים אשר מוכנסים לגוף האדם, שייקים על בסיס מים לאנשים אשר מעוניינים להרזות ולכל מי שמעוניין לאזן את גופו וזאת על מנת ליהנות מבריאות טובה.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את אותו מסנן ומטהר מי שתייה וזאת על מנת ליהנות מצריכה יומית מומלצת של מים מסוננים וצלולים וחיים בריאים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.