כללי

קולר לבתי ספר ומשרדים – יתרונות ועוד

קולר נירוסטה סטנדרטי? מים חמים וקרים?  תוצרת הארץ או הספקים משופרים? מה הקולר המתאים למשרד או לבית הספר שלכם? במאמר זה נסביר אודות המוצר, נמנה את יתרונותיו ונרשום מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים גוף קירור זה.

מהו קולר?

קולר המוכר גם השם 'מצנן מים' הוא אותו מיכל גדול שבו מערכת שאחראית על מים איכותיים ומצוננים במשך כל שעות היממה. קולר כולל בתוכו מדחס אשר מקרר את טמפרטורת המים ובקולרים חדישים קיים וסת טמפרטורה אשר מאפשר את כיוונון המים לטמפרטורה הרצויה. רוב הקולרים המשווקים בישראל לבתי ספר ומשרדים עשויים מנירוסטה וזאת משום עמידותה הגבוהה. 

נכון להיום מוצעים לרכישה סוגים שונים של קולרים, כאשר הקולר מותאם לצרכי אותו מוסד בו הוא ממוקם. האפשרויות כוללות מתקני מיני קולר לתלייה, קולרים קטנים אשר מתאימים למשטחים עומדים ומתקני קולר גדולים רצפתיים. טרם בחירת קולר לבתי ספר ומשרדים חשוב לוודא שהחברה ממנה רוכשים את הקולר יכולה לספק לכם את אותם קולרים המתאימים למוסד בו אתם עובדים ולצרכי המשתמשים בו, שהגז בו ידידותי למשתמש ושהוא עומד בתקנים המחייבים ובדרישות משרד הבריאות.

קולרים לבתי הספר ומשרדים

במדינתנו החמה מים קרים הוא מצרך חיוני בכל מקום בו יש אנשים וכאשר מדובר על בתי הספר בהם ילדים רצים לאורך כל היום, מים קרים הם בגדר חובה. חשוב להבין שמי השתייה בברזים בישראל הם מים שמלאים באבנית ובפלואור ולכן אם יש אפשרות להציב קולרים עם מים מסוננים, עדיף. כמו כן, כל משרד משרת לקוחות ועובדים מסורים וחשוב שיהיו בו מי שתייה צלולים וטעימים. חשוב לקחת בחשבון שמשרד אשר מציע ללקוחותיו מים נקיים וקרירים מציג מצג של משרד אשר דואג ללקוחותיו ולעובדיו, דבר אשר מצליח לשפר את המוניטין של אותו המקום.

יתרונות הקולרים

  • מספקים מים קרים בכמויות גדולות ללא הצורך בהמתנה לקירור המים או תלות בקרח.
  • מאפשרים ליהנות ממים מסוננים ובריאים ובכך מעלים את איכות החיים שלנו.
  • מאפשרים שמירה ויישום בקרת אורח חיים בריא על ידי שתיית מים צלולים בכמות המתאימה.
  • חסכון בהוצאה מיותרת על קניית בקבוקי מים מינרלים במוסדות ומשרדים.
  • נוחות תפעול על ידי מבוגרים וילדים.

טרם קבלת ההחלטה האם לרכוש מוצר מסוג זה או אחר לבית הספר או למשרד חשוב לוודא שהוא בעל תו תקן, להבין מהי התחזוקה הנדרשת עבורו, האם יש בו גם עמדה למילוי בקבוקים, האם הוא מתאים לתקציב ההוצאות הקיים, האם הוא יכול לספק כמות מים מספקת לקהל היעד הרצוי והאם החברה המספקת את הקולר אחראית לכל הקשור אל התקנתו וכן מספקת אחריות וביטוח. לרוויה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.