בריאות ואיכות בכל לגימה!

ברוכים הבאים לאתר הבית של חברת MIZU. באתר זה, תוכלו להתרשם ממוצרי ושירותי החברה, להיחשף לכל המידע המקצועי על בריאות ואיכות מי השתייה הנחוצים לכם ולבצע רכישה מקוונת של מוצרי ושירותי החברה וליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות בדרך לאספקת מי שתייה איכותיים, צלולים ובריאים בכל לגימה. לרשותנו, ידע מקצועי המבוסס על 20 שנות ניסיון בתחום אספקת שירותים ומוצרים לטיהור מי השתייה, כאשר המוטו המקצועי המלווה אותנו הוא: בריאות ואיכות של מי השתייה בכל לגימה.

כל מוצרי ושירותי החברה עומדים בדרישות התקן הישראלי בנוגע לאיכות מי השתייה והם מאפשרים לכם ליהנות מאיכות מי השתייה הגבוהה ביותר על פי מדד TDS המהווה מדד מקצועי לבדיקת איכות מי השתייה. מוצרי ושירותי החברה מיועדים ומותאמים גם לסקטור הפרטי המעוניין להבטיח לעצמו את איכות מי השתייה הגבוה ביותר בסביבת המגורים וגם לסקטור העסקי – מוסדי המעוניין ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות לאספקת מי שתייה איכותיים בבית העסק.

לורם איפסום

קטגוריות

איכות ושירות !

אנחנו בחברת MIZU מאמינים שאיכות מי השתייה אותם אנו צורכים, משפיעה באופן ישיר על איכות החיים והבריאות של כל אחד ואחת מאיתנו, ולכן, אנו עושים הכול על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את איכות המים הגבוהה ביותר בישראל בהתאם למדדי ה – TDS המהווים אמצעי למדידת איכות מי השתייה. 

לצורך כך, אנו מקפידים על מספר פעולות שכל אחת מהן מסייעת לנו להבטיח את איכות מי השתייה הטובה ביותר, וביניהן: 

  • רכישת מוצרים ממיטב חברות הייצור העוסקות בהליכי פיתוח וייצור של מערכות ומתקני מים – תוך התייחסות לשילוב טכנולוגיות מתקדמות מסוגן ההופכות את מערכות ומתקני המים למכשירים יעילים לאורך זמן
  • בדיקה קפדנית של כל אחד מהמוצרים אותם אנו רוכשים בטרם שיווקם לקהל הלקוחות 

בנוסף, אנו דואגים לקיומה של בדיקת איכות מי השתייה בכל מערכת/מתקן מים אותו אנו מתכננים בהתאם לצרכי הלקוחות

מתחייבים לאיכות המים, מחויבים לשירות!

רכישת מערכות ומתקני מים מכל סוג באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר: מלאי זמין ואיכותי של מוצרים לאספקה מיידית, אחריות מלאה על מערכות המים המתכוננות על ידינו ושירות מקצועי המתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה. בנוסף, לרשותנו מערך שירות בפריסה ארצית מבאר שבע בדרום ועד חיפה בצפון. 

רוצים ליהנות מבריאות ואיכות בכל לגימה? זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

ישמשו בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו

לורם איפסום

הפוסטים שלנו

כאן תוכלו לקרוא על כל ענף טיהור והתפלת המים. תהנו!